Ozon Sauna Nedir?

havuz bakimi püf noktaları hakkında
Havuz Bakımı Püf Noktaları
19 Nisan 2019
sauna yapımı ve ekipmanları
Sauna Ekipmanları Nelerdir?
28 Nisan 2019

Ozon Sauna Nedir?

ozon sauna maliyeti ve fiyatları

Zararlı ışınların yeryüzüne inmesini önleyen, atmosferdeki oksijen üretimimin artmasını sağlayan ozon şimdi de insan bedeninde mucizeler yaratıyor. Hastalıkların tedavisinde 150 yılı aşkın süredir kullanılan ozon son dönemlerde saunalarda da tercih edilerek hem rahatlama hem de sağlık sunuyor. Ozon sauna olarak isimlendirilen ve her yıl çok daha fazla kişiye şifa dağıtan sistemin faydaları ise oldukça fazla. Her seansta gençleşmek ve hastalıklara elveda demek için siz de ozon saunadan yardım alabilirsiniz.

Ozon Sauna Nedir?

Bir terapi olarak isimlendirilebilecek olan ozon sauna özellikle üst solunum yolu rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılır. Bunun yanı sıra diyabet ve kanser gibi hastalıklarda da destekleyici bir alternatiftir. Vücudun rahatlamasını sağlar. Ozon sauna vücuttaki stresi azaltır, çok daha pozitif olmanız için yardımcı olur. Özel moleküllerin birleşimi sayesinde her seanstan çok daha enerjik çıkarsınız. Cildi temizler, kilo verdirir. Sıcak bir kabin içerisinde özel ekipmanlar ile vücuda oksijen verilir. Verilen oksijen direkt etki sağlayarak rahatlama yaşatır. Haftada 3 ya da 4 gün gerçekleşen seanslar yaklaşık olarak 30 dakika sürer. Burada hem ozonun iyileştirici gücünden yardım alınır hem de saunanın keyif veren güzelliğinden. Ozon saunada sıcak hava ile birlikte gözenekler açılır ve bu sayede verilen oksijen en iyi şekilde emilir. Emilim sonrasında gevşeme, vücutta temizlenme ve kan dolaşımında hızlanma başlar.

Ozon Sauna Yapımı

Ozon sauna yapımı profesyonel kişilerce olmalıdır. Saunanın kabini ve oksijenin verileceği sistem en iyi şekilde ayarlanmalı ve sonrasında kullanıma başlanmalıdır. Bu nedenle yardımsız bir şekilde ozon sauna yapımı mümkün olmaz. Öncelikle kabin seçimi yapılmalı ve kabinin çalışma sistemi oturtulmalıdır. Geleneksel sauna görüntüsünden biraz daha uzaktır. Bu nedenle ozon sauna fiyatları da geleneksel sauna kurulumlarından farklı olur.

Ozon Sauna İmalatı

Ozon sauna maliyeti seçilecek olan cihaza ve özelliklerine göre değişir. Her cihaz aynı fiyatta değildir ve bu nedenle pazar araştırmasının en iyi şekilde yapılması gerekir. Kaliteli ve güvenilir isimlerin sunduğu ozon sauna fiyatları karşılaştırıldıktan sonra tercih yapılabilir. Ozon sauna maliyeti düşürülmek isteniyorsa imalat yapan firmalarla direkt iletişime geçilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button