Taşmalı Prefabrik Havuzlar

Çelik paneller ile kullanılan ve yeni nesil teknoloji ile en iyi sonuçları veren taşmalı havuzlar taşma kanallarının kolay kurulumu sayesinde sonuca hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlar. Özel içerikli çelik panel malzemesi havuz ömrünü uzun kılar, konforlu bir kullanım deneyimi yaşatır. Taşmalı panel havuzlar sistematik bir şekilde çalışır. Su sirkülasyonu düzenli olarak sağlanır ve maksimum hijyen sunar.

Taşmalı Panel Havuz Nedir?

Klasik yüzme havuzu türlerinden farklı olan taşmalı panel havuzlar özel panelleri ve taşmalı sistemleri ile dikkat çeker. Kaliteli malzemeden üretilen havuz paneli kurulumun kolaylaşmasını sağlar. Havuz için belirlenen alana kazı çalışması yapıldıktan sonra havuz paneli yerleştirilir ve taşmalı sistem devreye sokulur. Panel havuzlar buradaki en önemli detaydır. Taşmalı panel havuz sisteminde havuz içerisindeki su kullanım esnasında su taşma kanallarına (havuz kenarındaki ızgaralara) gider ve oradan taşma ana arterine ulaşır. Su taşma ana arterineden sonra denge tankına gelir. Asıl işlem denge tankında başlar. Havuz içerisinden denge tankına ulaşan su filtrelenir, pH seviyesi dengelenir, klorlanır ve bu işlemler ardından tekrar havuz suyuna verilir. Bu düzen sayesinde havuz suyu sürekli olarak temizlenir. Panel havuzlarda kullanılan taşmalı sistem aynı zamanda dalga oluşumunu engeller, daha rahat bir yüzme deneyimi yaşatır. Ayrıca bu havuzlarında duvarlarında lokal kirlilik oluşmaz.

Terminal Havuz ile Taşmalı Panel Havuzlar

Hızlı kurulumu sayesinden zamandan tasarruf edilmesini sağlayan panel havuzlar aynı zamanda düşük maliyeti ile bütçe dostudur. Panel havuzlarda kullanılan taşmalı sistemler ise havuz suyu temizliğini sağlar, hijyenin maksimum oranda kalmasına yardımcı olur. Terminal Havuz kaliteli malzemeden üretilen panel havuzları rahat kullanım ve sağlık sunan taşmalı sistem ile birleştirir ve kullanıcı dostu bir sonuca ulaşır.

Call Now Button