Hakkımızda

Terminal Havuz


Terminal Havuz güler yüzlü ve deneyimli personeli ile yüzme havuzu sektörünün öncülerinden olup, profesyonel anlamda proje ile havuzun alt yapısından başlayarak mekanik, tesisat, çevre düzenlemesi ve servisine kadar bütün aşamalarıyla anahtar teslimi alternatif havuz teknikleri kullanan ender firmalardandır. Terminal Havuz , prefabrik liner kaplama yüzme havuzları ile havuz keyfini doyasıya yaşamanızı, bunu aynı zaman da zahmetsiz, ekonomik ve kalıcı hale getirebilmeyi amaçlamaktadır.
Sektörde hep ilkleri ve yenilikleri benimseyen, farklı tasarım ve yaratıcı projelerle, alternatif çözümlerle öncü olmayı, kalite ile fiyatı, teknik ile performansı, tecrübe ile güveni ve estetik anlayışını bir arada tutmayı esas edindik.
Alanında lider markaları bünyesinden bulunduran Terminal Havuz , Türkiye ‘nin  her yerine kısa sürede prefabrik yüzme havuzu kurulumunu tamamlayarak yüzme keyfini ; hem ekonomik hem de şık ve teknolojik yapısıyla sizlere sunmaktayız. En önemlisi müşteri memnuniyetini ilke edindik; Uluslararası standartlardaki ürünlerimiz ile müşterilerimizin hayal ettiği şekil ve boyuttaki havuzlara 3-7 gün içerisinde kavuşmalarını, yaşam alanlarına değer katmalarını veya müşteri kitlemizin beklentilerine hitap eden, en uygun projeyi sunarak, güvenilir çözüm ortağınız olmayı başardık.
Havuz satış, montaj, inşaat, satış sonrası, servis ve yedek parça güvencesini ilk olarak 10 yıl garanti ile birleştirdik. Bugün 10 yıl garanti süresini tamamlamış ürünlerimiz ve hizmetlerimizle gurur duymaktayız.

Neden Terminal Havuz?


Hazır prefabrik havuz konusunda yılların Tecrübesi kaliteli hizmet türkiyenin her noktasına montaj ve servis...

Sınırsız ebat, çok çeşitli havuz ve fiyat alternatifleri

Havuz ile ilgili her türlü ekipman ve aksesuar seçenekleri

Havuz satış, montaj, inşaat, satış sonrası, servis ve yedek parça güvencesini ilk olarak 10 yıl garanti ile birleştirdik. Bugün 10 yıl garanti süresini tamamlamış ürünlerimiz ve hizmetlerimizle gurur duymaktayız.

Terminal Havuz , prefabrik liner kaplama yüzme havuzları ile havuz keyfini doyasıya yaşamanızı, bunu aynı zaman da zahmetsiz, ekonomik ve kalıcı hale getirebilmeyi amaçlamaktadır..

Yorumlar

Ne söylediler?

Call Now Button