Havuz Modelleri ve Fiyatları

havuz dezenfeksiyon sistemleri
Havuz Dezenfektanı Nedir?
3 Ağustos 2019
özel kullanım havuzlar
Özel Kullanım Havuzlar
11 Ağustos 2019

Havuz Modelleri ve Fiyatları

havuz çevresi taş döşeme örneği

Isınan hava ile birlikte en çok aranan isimlerin arasında girmeye başlayan havuzlar birbirinden güzel modellere sahiptir. Göz alıcı modelleri ile görenleri kendine hayran bırakan ve yaz aylarının eşsiz güzellikte geçmesini sağlayan havuz modelleri ile siz de en kısa sürede tanışabilir, anın tadını çıkarmaya hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Açık havada geçireceğiniz saatlerinizi, en şık ve kullanışlı havuz modelleri ile tadına doyulmayacak, her zaman tebessümle hatırlanacak hatıralara dönüştürebilirsiniz.

Havuz Modelleri Nelerdir?

Yüzme havuzu modelleri hem kullanım hem de şekil itibariyle farklı avantajlar sunar. Bu nedenle seçiminizi yapmadan evvel modeller hakkında detaylı bilgi edinmenizde büyük fayda vardır. İstediğiniz modellerin avantajlarını ve dezavantajlarını öğrenerek akıllı bir seçim yapabilirsiniz. En çok tercih edilen yüzme havuzu modelleri ise aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Oval havuz
  • Panel havuz
  • Olimpik ve yarı olimpik havuz
  • Betonarme havuz
  • Yuvarlak havuz
  • Böbrek havuz
  • Prefabrik havuz

Liner Kaplama Havuzlar

Liner kaplama dendiği zaman akıllara hem şık bir görünüm hem de uzun yıllar sorunsuz bir kullanım geliyor. Çünkü liner kaplama son zamanların en çok tercih edilen kaliteli isimlerinden biridir ve istenilen kusursuz sonuca ulaşılmasını sağlar. Havuz zeminine döşenen liner malzeme, liner kaplama havuzlar için temel yapıtaşıdır. Beton ya da çelik platformlara uygun olan bu özel malzeme aynı zamanda taşmalı prefabrik havuzlarda da kullanılabilir. Geniş kullanım alanına sahiptir. Liner kaplama havuzlar; sızdırmazlık, hijyen, dayanıklılık ve konfor özelliklerini de beraberinde getirir.


Prefabrik Havuzlar

Kolay kurulumu, avantajlı fiyatları ve konforlu yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran prefabrik havuzlar hayallerinize zaman kaybetmeden ulaşmanızı sağlar. Maksimum performans sunar, birçok kazı ve inşaat aşamasından muaf olmanıza yardımcı olur. Prefabrik havuzlar aynı zamanda hem bahçe hem de teras kullanımına uygundur. Sadece ihtiyaç ve isteklerinizi sunmanız yeterlidir. Maksimum bir hafta içerisinde kurulumu biten ve kullanılmaya başlanabilen prefabrik havuzunuzun sayesinde sevdiklerinizle birlikte neşeli saatler geçirebilirsiniz.

Fipool Panel Havuz

Geliştirilmiş teknoloji ile üretilen ve sayısız avantajı da beraberinde getiren Fipol panel havuz maksimum kullanım konforu sunar. Fipool panel havuzun gövdesi en az bir beton kadar dayanıklıdır ve uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşatır. Kurulumu oldukça kolaydır, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. İnşaat aşamalarıyla uğraşmadan, hızlı bir şekilde havuz sahibi olmak için tercihinizi Fipool panel havuzdan yana kullanabilirsiniz. Bu havuz modelinin kaplaması anti-bakteriyel özelliği sayesinde havuz suyunun her zaman daha temiz tutar. %100 sızdırmazlık garantisi sayesinde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mekanik tesisatı profesyonel bir şekilde tamamlanır ve kurulum sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşılmasının önüne geçilir. Yazlık, müstakil ev ya da site bahçesi kullanımına uygundur. İsterseniz zemin üstü, isterseniz yarı gömülü ya da tam gömülü olarak kullanabilirsiniz.

Son olarak havuz bakımı ve fiyatları yanında havuz temizliği de oldukça önemlidir. Bu konuda detaylı bilgi almak için “Havuz Dezenfaktanı Nedir?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button