Özel Kullanım Havuzlar

havuz çevresi taş döşeme örneği
Havuz Modelleri ve Fiyatları
10 Ağustos 2019
yüzme havuzu bakımı ve temizliğ
Havuz Temizleme Aşamaları
15 Ağustos 2019

Özel Kullanım Havuzlar

özel kullanım havuzlar

İstek ve ihtiyaçlara göre şekillenen özel kullanım havuzlar birçok avantajı da beraberinde getirir. Standart kalıplar içerisinde yer almaz ve her zaman daha fazlasının elde edilmesine yardımcı olur. Sağlıklı ve neşeli saatlerin mimarıdır. Son teknolojiyle yapım aşaması gerçekleştirilir ve sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşatır. Özel kullanım havuzlar kaliteli malzemeden üretilmektedir ve her havuz türüne özel işlemler uygulanır. Tüm işlemler bittikten sonra ortaya uzun ömürlü, konforlu ve tamamen kişisel isteklere cevap veren havuzlar ve alanlar çıkar.

Havuz Çeşitleri

Özel havuzlar önceliği kişinin talebine bırakır. İstenilen alana, istenilen ölçülerde ve derinlikte, özel tasarımlı havuz inşa edilir. Her havuzun kalıbı kendine özeldir. İşletmeler ya da siteler içinse belirli bir plan uygulanır. Proje baz alınarak özel havuzlar yapılır. Filtre sistemlerinden mekanik tesisata göre her detay hesaplanır. Tüm hesaplama ardından ise kusursuz sonuca ulaşılır. Tüm yüzme havuzu modelleri, masaj havuzları, macera havuzları, buhar odaları, şok havuzları özel havuz kategorisi altında yer alır.

Terminal Havuz ile Özel Kullanım Havuzlar

Özel kullanım havuz yapımı Terminal Havuz ailemizin profesyonel isimleri sayesinde kusursuz bir şekilde gerçekleşir. Gelişen teknolojinin havuz sektörüne yansımaları göz önüne alınarak, proje aşamasından kuruluma kadar her detay eksiksiz bir şekilde tamamlanır. Terminal Havuz, istenilen havuz şeklinden büyüklüğüne, kullanacak kişi sayısından kullanım amacına göre tüm noktaları değerlendirir, özel kullanım havuzları ile beklenen sonuca ulaşılmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button